Medical Help Ghana

Medical Help Ghana je 3 týdenní misijní výjezd do severní části Ghany pod záštitou misijní organizace OM Česká republika se sídlem v Českých Budějovicích.

Počátek těchto výjezdů sahá do roku 2014. Smyslem této misie je ve spolupráci s týmem OM Ghana přinést naději na život lidem žijícím v této oblasti, ať už díky bezplatnému základnímu zdravotnímu ošetření a preventivnímu poradenství, ale především díky možnosti setkání se s osobou Ježíše Krista skrz evangelizační programy a modlitby s pacienty.

Většina lidí žijících v těchto chudých venkovských oblastech jsou muslimové. Lidé, kteří se rozhodnou pro následování Ježíše Krista, mohou dále zakotvit ve vznikajících církvích v těchto oblastech. Součástí tohoto výjezdu je také práce s místními dětmi.

Daniela Daňová z našeho sboru se rozhodla připojit k misijnímu výjezdu, který se uskuteční v září 2019. Jako sbor Danču podporujeme a budeme rádi, pokud se rozhodnete Danielu podpořit i Vy.

Jak to vypadalo v Ghaně v roce 2018

Možnosti podpory

Finanční

Na účet sboru 2200640087/2010, sdělení pro příjemce: AFRIKA

Modlitební

  • za Boží ochranu
  • za zdraví, fyzické a psychické síly
  • za spolupráci v týmu
  • za vedení Duchem svatým
  • za moudrost v léčení nemocných i evangelizaci
  • za porozumění si s lidmi i přes jazykovou bariéru
  • za připravená srdce lidí a proměnu jejich životů

Zájmem

Budete-li chtít vědět bližší informace, novinky, tak se ptejte Danči osobně, sledujte tuto webovou stránku nebo napište Daniele přes náš kontaktní formulář.

Zprávy ohledně výjezdu

Ghana 2019

Představení výjezdu

V neděli 7. dubna bratr Pavel Zoul, ředitel OM Česká republika, představí v rámci dopoledního shromáždění letošní výjezd. Odpoledne ve 14.00 bude mluvit o loňském výjezdu a o misii mezi…
cbjasenka
4.4.2019