Aktuality

On-line diskuze

By 26.3.2021 No Comments

Milé sestry a bratři, přátelé sboru,

v této nelehké době je občerstvující každá chvíle, kterou můžeme prožít ve společenství ostatních.

Zveme vás na on-line setkání a diskusi s Milanem Kostelníkem nad zajímavým a netradičním tématem „Jsou filmy s křesťanskou tématikou k něčemu?“ Diskuse se uskuteční ve čtvrtek 8.4. od 19.00 do 20.15 prostřednictvím zoom konference. Pro připojení je potřeba mít nainstalovanou aplikaci zoom, která je zdarma jak pro počítače, tak mobilní telefony. Doporučujeme si vyzkoušet připojení do konference předem.

Rádi bychom tímto setkáním navázali na velikonoční čas, a tak nám jako základ diskuse poslouží film „Rajská zahrada“, který bude Česká televize vysílat v pátek 2. 4. ve 23.15 a bude opakován v sobotu 3. 4. od 10.55, vždy na ČT 2. Od 2. 4 bude také k dispozici na i-vysílání ČT.

Setkání povede Milan Kostelník, který se oblastí filmů a kultury vůbec zabývá již mnoho let. V úvodu představí i několik známých filmů s křesťanskou tématikou a pak otevře diskusi nad filmem Rajská zahrada a také obecně nad evangelizačním potenciálem filmů s křesťanským podtextem.

Zveme nejen filmové fajnšmekry, ale všechny, které zajímá oblast křesťanské kultury a nových forem misie, ale také vás, kteří zkrátka nechcete být večer sami. I když naše setkání bude jen přes internet.