Medical Help Ghana

Medical Help Ghana je 3 týdenní misijní výjezd do severní části Ghany pod záštitou misijní organizace OM Česká republika se sídlem v Českých Budějovicích.

Počátek těchto výjezdů sahá do roku 2014. Smyslem této misie je ve spolupráci s týmem OM Ghana přinést naději na život lidem žijícím v této oblasti, ať už díky bezplatnému základnímu zdravotnímu ošetření a preventivnímu poradenství, ale především díky možnosti setkání se s osobou Ježíše Krista skrz evangelizační programy a modlitby s pacienty.

Většina lidí žijících v těchto chudých venkovských oblastech jsou muslimové. Lidé, kteří se rozhodnou pro následování Ježíše Krista, mohou dále zakotvit ve vznikajících církvích v těchto oblastech. Součástí tohoto výjezdu je také práce s místními dětmi.

Daniela Daňová z našeho sboru se připojila k misijnímu výjezdu, který se uskutečnil v září 2019. Jsme rádi, že jsme jako sbor mohli Danču podpořit a jsme vděčni za to, co Bůh v Ghaně skrze celý tým vykonal.

Jak to vypadalo v Ghaně v roce 2018

Možnosti podpory

Modlitební

  • za Boží ochranu
  • za zdraví, fyzické a psychické síly
  • za spolupráci v týmu
  • za vedení Duchem svatým
  • za moudrost v léčení nemocných i evangelizaci
  • za porozumění si s lidmi i přes jazykovou bariéru
  • za připravená srdce lidí a proměnu jejich životů

Zájmem

Budete-li chtít vědět bližší informace, novinky, tak se ptejte Danči osobně, sledujte tuto webovou stránku nebo napište Daniele přes náš kontaktní formulář.

Finanční

Aktualizace srpen 2019: Sběr finanční podpory byl již ukončen. Děkujeme všem dárcům za podporu.

(aktualizace 1. května 2019: finanční náklady na Dančin výjezd jsou pokryty, všechny další příspěvky budou použity na nákup léků pro ošetření místních lidí a potřeby misijního týmu)

Zprávy ohledně výjezdu

Ghana 2019

Zase doma

Danča a celý tým se dnes, 27. září, zdárně vrátili ze své cesty. Bohu díky za ochranu a požehnání. Vám všem díky za modlitby, zájem i praktickou pomoc.
cbjasenka
27.9.2019
Ghana 2019

Vyslání a odlet

V neděli proběhlo vyslání Danči spolu s přímluvnými modlitbami a včera Danča odletěla do Ghany. Aktuální informace můžete sledovat na facebookovém účtu organizace OM Česká republika.
cbjasenka
5.9.2019
Ghana 2019

Informace o stavu finanční podpory

Děkuji za Vaši dosavadní finanční podporu. Potřebné finance na mé náklady jsou pokryty! Získávání financí na výjezd ale stále pokračuje. Pokud jste zatím nestihli podpořit výjezd a rádi by jste,…
cbjasenka
4.5.2019
Ghana 2019

Představení výjezdu

V neděli 7. dubna bratr Pavel Zoul, ředitel OM Česká republika, představí v rámci dopoledního shromáždění letošní výjezd. Odpoledne ve 14.00 bude mluvit o loňském výjezdu a o misii mezi…
cbjasenka
4.4.2019